Парк-готель «Акварель»

Басейн та SPA

Здоровий відпочинок та відновлення тіла

Якщо вода — це Ваша стихія, то парк-готель «Акварель» стане Вашим улюбленим місцем в будь-яку пору року, адже басейн і SPA-зона обладнані якнайкраще для шанувальників активного та релаксаційного відпочинку.

Басейни в закладі обладнані для кожного відвідувача — від впевнених плавців і до найменших гостей. Для дорослих — плавальний басейн розмірами 25 х 9 м, глибиною 1,2-1,8 м; температура води — 28 °C; поруч з басейном обладнана пляжна зона з лежаками. Якщо Ви приїхали в «Акварель» з дітьми, то і для найменших тут є так званий басейн-«лягушатнік», глибиною 0,5 м та температурою води 32 °C. А для шанувальників релаксу передбачений басейн з гідромасажами (джакузі): глибина 1,2 м, t води 32 °C. Всі басейни знаходяться в одному приміщенні (температура повітря — 30 °C), де лунає приємна фонова музика і Ви можете насолоджуватися відпочинком, не випускаючи з-під нагляду дітей.

До Ваших послуг в закладі є всі необхідні атрибути для комфортного відпочинку: шафки, фени, душові кабінки та туалети. При візиті в басейн обов"язково мати: плавки або купальник, шапочку для плавання, тапочки, рушник. Якщо Ви не встигли підготуватися до візиту в басейн, то за додаткову плату в закладі можна отримати рушники, халати і тапочки, шапочки для плавання чи окуляри. За відвідування басейну без вищевказаної форми одягу, адміністрація басейну залишає за собою право відмовити клієнту у візиті! Також до Ваших послуг кімната очікування, де Ви можете скористатися безкоштовним wi-fi чи переглянути улюблені телесюжети, поки очікуєте.

Басейн працює щоденно з 07:00 до 22:00

SPA-зона містить такі послуги: фінська сауна та римська парна. У фінській сауні температура повітря досягає 80-90°C, а римська парна - 45°C. Можна придбати одноразовий та безлімітний візит. Також можливо здійснити індивідуальне замовлення. Сауну та парну можна відвідувати із дітьми.

Також до Ваших послуг кімната очікування, де Ви можете скористатися безкоштовним wi-fi, випити чаю чи переглянути улюблені телесюжети, поки очікуєте.

Забронювати час

До Ваших послуг також

Готель

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi consequat pharetra ex, vitae feugiat erat consectetur sed.

Ресторан

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi consequat pharetra ex, vitae feugiat erat consectetur sed.

Відео

60 Second Showreel

Що відвідати?

Адреса

Україна, м. Жовква, вул. Вокзальна 14-а
Широта: 50.0496
Довгота: 23.9762
hotel.aquarell@gmail.com

Телефони

Готель/ресторан: +38 (097) 311 73 11
Басейн: +38 (098) 813 69 90 
Факс: +38 (252) 21 0 21

Соцмережі

https://www.facebook.com/107670528217767/
https://www.instagram.com/parkhotel.akvarel/